Często gdy nachodzi zima poruszamy z dziećmi tematy dotyczące pomocy zwierzętom, które niejednokrotnie w ciężkich, zimowych warunkach muszą zdobywać pożywienie.

Nasze przedszkolaki wysłuchały  opowiadania "Maciuś i ptaki", dzięki któremu poznały kilka gatunków ptaków m.in.: wróbla, sikorkę, gila i dzięcioła. Dowiedziały się również jak istotna jest regularna pomoc ptakom podczas zimy oraz samodzielnie wykonały pracę plastyczną  pt.” Ptaki w karmniku”. Nasze dzieci świetnie poradziły sobie z przeliczaniem ziarenek w karmniku oraz dzieleniem nazw ptaków na sylaby.

Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Dbamy o ptaki zimą
Grupa Żabki
Dbamy o ptaki zimą
Previous Next Play Pause