Tego dnia rozmawialiśmy o prehistorycznych stworach, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę. Poznawaliśmy historię dinozaurów- dowiedzieliśmy się jak wyglądały i czym się żywiły oraz jak wyginęły. ,,Żabki” zamieniły się w tyranozaury i podążały śladami prehistorycznych stworzeń.

  Mogliśmy posłuchać prehistorycznych dźwięków (największą radość sprawiło nam naśladowanie odgłosów dinozaurów). Następnie obejrzeliśmy krótką animację o dinozaurach, a na koniec każde dziecko mogło ,,podążać śladami  dinozaura”.  To był wspaniały dzień pełen wrażeń i emocji :)

Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Grupa Żabki
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Grupa Żabki
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Grupa Żabki
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Grupa Żabki
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Grupa Żabki
Dzień Dinozaura w grupie Żabek
Previous Next Play Pause