W ramach projektu „TECHNOLUDEK”  dzieci uczestniczyły w zajęciu dydaktycznym, w czasie którego dowiedziały się, dlaczego powstają różnego rodzaju wynalazki oraz poznały nazwiska kilku słynnych wynalazców.

Największe zainteresowanie wzbudziły telefony używane dawniej,  które zainspirowały dzieci w czasie zajęcia  do zabawy: „Proszę czekać, będzie rozmowa”. Zwieńczeniem zajęcia było wykonanie przez dzieci  – pracy plastycznej: „Mój smartfon”.   Dawne i współczesne wynalazki dzieci mogły oglądać w zorganizowanym w sali przedszkolnej kąciku wynalazków.

Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Wynalazki
Grupa Biedronki
Wynalazki
Previous Next Play Pause