Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest w polskich przedszkolach 20 września. W naszej grupie ten dzień był wyjątkowy.  Zabawy muzyczno- ruchowe, bardzo  lubiane przez dzieci, zapewniły od rana radosną atmosferę.

Z wielkim zaangażowaniem dzieci  wykonały pracę plastyczną związaną z tym wyjątkowym dniem- medal przedszkolaka.  Zabawy i tanńe z wykorzystaniem balonów były źródłem radości  i okazją do zaprezentowania dziecięcych talentów tanecznych

Przedszkole nr1
Dzień Przedszkolaka, grupa biedronki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Dzień Przedszkolaka, grupa biedronki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Dzień Przedszkolaka, grupa biedronki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Dzień Przedszkolaka, grupa biedronki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Dzień Przedszkolaka, grupa biedronki
Przedszkole nr1
Previous Next Play Pause