10 października obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ DRZEWA.  O tym, jak ważną rolę w  naszym życiu pełnią drzewa, nie trzeba nikogo przekonywać: są naturalnym elementem środowiska, kształtują klimat, produkują tlen, dostarczają cennego surowca.

W tym dniu dzieci, w czasie zabaw muzyczno-ruchowych, naśladowały drzewa w jesiennej szacie. Wykonały także pracę plastyczną związaną z tematem dnia oraz wybrały się na spacer, by nacieszyć się czystym powietrzem i podziwiać piękno jesiennych drzew.

Przedszkole nr 1
Dzień drzewa grupa Biedronki
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 1
Dzień drzewa grupa Biedronki
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 1
Dzień drzewa grupa Biedronki
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 1
Dzień drzewa grupa Biedronki
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 1
Dzień drzewa grupa Biedronki
Przedszkole nr 1
Previous Next Play Pause