27 lutego obchodziliśmy DZIEŃ DINOZAURA. Okazało się, że  te prehistoryczne stworzenia bardzo fascynują dzieci, które z wielkim zainteresowaniem zdobywały o nich  wiadomości, oglądając książki o dinozaurach  oraz słuchając ciekawostek o ich życiu.

Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Grupa bierdronki
Dzień dinozaura
Grupa bierdronki
Previous Next Play Pause

W czasie zajęć edukacyjnych dzieci  bawiły się przy muzyce, wykorzystując swoją wyobraźnię i naśladując małe dinozaury oraz ćwiczyły umiejętność  liczenia. Wspólna gra MEMORY- DINOZAURY inspirowała dzieci do rozmów oraz była okazją do ćwiczenia pamięci wzrokowej. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną: „Wesoły Dinuś”.