15 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności i zabawy , a wszystkie podejmowane działania służą pomocą w odkrywaniu talentów i mocnych stron dziecka. W tym dniu wszyscy ubraliśmy się w kropki, a głowy ozdobiliśmy także kolorowymi kropkami.

Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy. Na koniec zabaw wykonaliśmy  prace plastyczne kropkami : odbijaliśmy kolorowe kropki palcami wyczarowując barwne obrazki.. Wszystkim dopisywał świetny humor.

 

Grupa Smerfy
Dzień kropki
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Previous Next Play Pause