Korzystając z pięknej pogody jesiennej 18 października, nasza grupa pojechała na wycieczkę do Pszczyny. Dojechaliśmy tam autokarem  i z parkingu ruszyliśmy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. 

Na miejscu  powitali nas dworzanie i zaprosili do zwiedzania. Zobaczyliśmy salę rycerską z magiczną – ruchomą podłogą. Potem wesoło bawiliśmy się do skocznej muzyki, uczyliśmy się dawnego tańca, a chłopcy mogli przymierzyć hełm  rycerski. Potem był czas na zabawę na powietrzu. Dworzanie zorganizowali nam konkursy: bieg z workami, przeciąganie liny , bitwa na poduszki. Po tych zabawach nadszedł czas na posiłek – każdy otrzymał smacznego dukata w formie pizzy. Humor i apetyt wszystkim dopisywał. Na zakończenie naszego pobytu w Warowni bawiliśmy się na drewnianym zameczku. Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa smerfy
Przedszkole nr1
Previous Next Play Pause