25 listopada obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W tym dniu każdy mógł przynieść do przedszkola swojego ulubionego misia. Oglądaliśmy misie, porównywaliśmy. Układaliśmy misiowe puzzle.

Nie zabrakło wesołej zabawy i tańców z misiami w rytm skocznej muzyki. Na  tablicy interaktywnej kolorowaliśmy misie , rysowaliśmy samodzielnie. Wykonaliśmy także prace plastyczną – misie z papierowych torebek.  Na zakończenie misiowego dnia jak na łasuchy przystało zajadaliśmy słodki miód z ciasteczkami. To małe co nie co było smaczne!

Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Dzień Pluszowego Misia grupa smerfy
Previous Next Play Pause