W lutym zaprosiliśmy do przedszkola naszych dostojnych gości : babcie i dziadków. Z okazji ich święta przygotowaliśmy naszym kochanym Babciom i Dziadkom program artystyczny pt. „ Jak babcia z dziadkiem się poznali.”

W trakcie występu wesołe wierszyki przeplatane były melodiami z dawnych przebojów , kiedy babcia i Dziadek byli młodzi. Na koniec przedstawienia i tańców , wnuczęta złożyły drogim gościom serdeczne życzenia 100 lat. Nie zabrakło też niespodzianek i prezentów przygotowanych przez dzieci. Cała impreza zakończyła się wspólną zabawą i tańcami wnucząt z babciami i dziadkami.

Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Grupa smerfy
Dzień Babci i Dziadka
Grupa smerfy
Previous Next Play Pause