W naszym przedszkolu każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka. W tym szczególnym dniu dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych.

Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego przedszkolaka. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka.

Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Przedszkolaka
Grupa żabki
Previous Next Play Pause