Poruszając na zajęciach tematykę zdrowego odżywiania, w szczególności roli owoców i warzyw, jakie odgrywają dla naszego organizmu, dzieci z naszej grupy przygotowały pyszną pełną witamin sałatkę owocową.

Po zabiegach higienicznych, dzieci zabrały się ochoczo do krojenia swoich ulubionych owoców, które przyniosły z domu. Przedszkolaki samodzielnie przyrządziły sałatkę, przestrzegając przy tym zasad bezpieczeństwa. Tak własnoręcznie przygotowana sałatka owocowa smakowała dzieciom wyśmienicie.

grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
grupa żabki
sałatka owocowa
grupa żabki
Previous Next Play Pause