W dniu 18 października dzieci z grup: „Żabki” oraz „Smerfy” wybrały na wspólną wycieczkę do „Warowni Pszczyńskich Rycerzy”. Nasza przygoda w warowni zaczęła się od zabaw ruchowych z rycerzem na świeżym powietrzu przy murach zamku.

Przedszkolaki pokonywały tor przeszkód, przeciągały linę czy biły się na poduszki. Również w zamkowych komnatach wszystkie dzieci brały udział w bardzo wesołych i śmiesznych animacjach przygotowanych przez rycerza warownego. Poznały również taniec dworski. Miały również okazję dowiedzieć się jak niegdyś żyli rycerze, a także obejrzeć prawdziwą zbroję oraz miecz. Po wyczerpujących zabawach, dzieci mogły posilić się prawdziwym rycerskim daniem- złocistym dukatem i królewskim kompotem. Na zakończenie wycieczki, przedszkolaki wybrały się w ostatnie magiczne miejsce, a mianowicie  na ogromny plac zabaw.

Tego dnia wszystkie dzieci się świetnia bawiły, a wycieczka zalicza się do bardzo udanych i z pewnością na długo zapadnie w pamięci naszych przedszkolaków.

Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Żabki
Przedszkole nr1
Previous Next Play Pause