W dniu 15 listopada mieliśmy okazję gościć w naszej grupie niezwykłą osobę - Dawida, ucznia klasy III a, który zechciał opowiedzieć swoim młodszym kolegom i  koleżankom o swojej pasji, jaką są dinozaury.

            Nasz gość na spotkanie przygotował się bardzo solidnie,  przyniósł ze sobą różne pięknie ilustrowane albumy, które jak się okazało są prawdziwymi skarbcami każdego młodego miłośnika dinozaurów i innych prehistorycznych zwierząt.

            Dawid przyniósł również ze sobą zdjęcia z wycieczki z Krasiejowa, gdzie znajduje się bardzo realistyczny park dinozaurów. Zachęcił również dzieci do wybrania się w wraz ze swoimi rodzicami w to atrakcyjne i pełne przeżyć miejsce.

Na zakończenie spotkania w ramach podziękowania, dzieci wręczyły starszemu koledze własnoręcznie wykonany album z dinozaurami.

            Dawidowi serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej grupy i podzielenie się swoją bogatą wiedzą o prehistorycznych zwierzętach.

Spotkanie z kolegą
Spotkanie z kolegą
Spotkanie z kolegą
Spotkanie z kolegą
Spotkanie z kolegą
Previous Next Play Pause