W dniu 5. grudnia w naszym przedszkolu odbyło magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zanim jednak do tego spotkania doszło, przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.: „Przygoda w fabryce zabawek” i wzięły udział we wspólnej zabawie z aktorami.

W czasie zabawy dzieci miały pomóc baletnicy Dosi przekonać robota Lucka , aby zechciał ponownie zostać prezentem i trafił do worka Świętego Mikołaja. Podczas zabawy nie  zabrakło tańców i śpiewu. Na tym nie kończyła się atrakcja tego popołudnia. Przedszkolaki miały bardzo ważne zadanie do wykonania, a mianowicie pomóc zabawkom wyciągnąć Mikołaja, który utknął w kominie. Na szczęście, dzięki naszym dzielnym i silnym  przedszkolakom, długo wyczekiwany gość przybył na spotkanie cały i zdrowy. Przedszkolaki bardzo ciepło przyjęły Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami

Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Grupa żabki
Mikołajki
Grupa żabki
Previous Next Play Pause