11 listopada, bardzo ważna data dla każdego Polaka. W związku  z obchodami Święta Niepodległości, w przedszkolu  na zajęciach rozwijano u dzieci poczucie przynależności narodowej, czy kultywowanie polskich tradycji narodowych.

Aby podnieść wagę święta upamiętniającego odzyskanie niepodległości przez Polskę, zorganizowano w dniu 23 listopada w naszym przedszkolu niezapomniany koncert muzyczny o tematyce patriotycznej    i edukacyjnej „Kocham Cię, Polsko”.

Przedszkolaki obecne na koncercie, miały okazję nie tylko wysłuchać pieśni patriotycznych, ale również znanych polskich piosenek. Atutem tego koncertu była możliwość włączenia się wszystkich dzieci do wspólnego śpiewu i  wspólnej zabawy. Na koncercie przedszkolaki miały okazję również pogłębić wiedzę z zakresu historii czy geografii.

Kocham Cię, Polsko
Kocham Cię, Polsko
Kocham Cię, Polsko
Kocham Cię, Polsko
Kocham Cię, Polsko
Kocham Cię, Polsko
Previous Next Play Pause