23 marca nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Skrzat z Krakowa z przedstawieniem „Nowe przygody Koziołka Matołka”. Koziołek wyruszył w podróż, aby dojść do Pacanowa. Po drodze odwiedził różne kraje, spotkał złą czarownicę, wodza afrykańskiego plemienia, cesarza Chin, króla, a nawet reżysera z Hollywood. Niestety Koziołek Matołek nie dotarł do upragnionego celu.

Obiecał jednak dzieciom, że wkrótce wyruszy w kolejną podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, angażując się w śpiew z głównym bohaterem. Bajka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, dobrej zabawy i dużo uśmiechu!!!

Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Teatrzyk Skrzat naszym gościem….
Previous Next Play Pause