10 maja w  Dom Kultury w Hałcnowie po raz 21 zorganizowano Festiwal Kultury Przedszkolnej na który zaproszono nasze przedszkolaki. Na scenie wystąpiło 220 małych artystów. Grupa Żabek  zaprezentowała swoje umiejętności i talenty w dziedzinie tańca, muzyki, teatru i plastyki. Pięknie zaprezentowała na scenie Domu Kultury inscenizację Kopciuszka oraz zatańczyła Walc Wiedeński. Nasze przedszkolaki otrzymały wyróżnienie.

Ogromne brawa i gratulacje  dla całej grupy Żabek za prezentowanie naszej placówki na bardzo wysokim poziomie.

XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
XXI Festiwal kultury Przedszkolnej
Previous Next Play Pause