10 października obchodziliśmy w grupie misiów ,,Dzień Drzewa”. W tym dniu odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew, dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody.

Poznały także etapy wzrastania drzew, rozpoznawały i nazywały drzewa. Przedszkolaki dowiedziały się, co nam dają drzewa i dlaczego warto o nie dbać. Misie wykonały  pracę plastyczną,  której bohaterem było oczywiście drzewo.

Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Dzień Drzewa grupa misie
Previous Next Play Pause