WITAMY W GRUPIE ŻABEK

1.jpg

Jesteśmy  grupą 6 latków do której uczęszczają najstarsze dzieci w naszym przedszkolu. Czujemy się już prawie dorośli i tak się zachowujemy. Wszyscy znają nas, jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne dzieciaki .Bardzo lubimy przychodzić do naszej sali w szkole i wspólnie się bawić. Propagujemy zdrowe nawyki żywienia, zdrowy styl życia i gdy tylko pogoda na to pozwala, wychodzimy na spacer, by jak najlepiej poznać najbliższą okolicę, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. W naszej grupie nigdy nie brakuje śpiewania i muzyki, która jest ważnym elementem każdego dnia w przedszkolu. Nasze panie są zawsze uśmiechnięte i mają przygotowany dla nas ciekawy program zabaw i zajęć dydaktycznych. Nowy rok szkolny będzie obfitował w niezapomniane, wspaniałe chwile spędzone wspólnie. A praca przyniesie nam satysfakcję i radość z poznawania pięknego świata.

Codziennie opiekuje się nami Pani Patrycja Kłaptocz oraz Pani Katarzyna Dwornik-Rychta

2.jpgO ład i porządek w naszej sali dba Pani Lidia Sładek.