Grupa „Lisków” w tym roku szkolnym liczy 25 dzieci ( 14 dziewczynek i 11chłopaków), którymi codziennie opiekuje się pani Kasia, a dzielnie  pomaga jej każdego dnia pełna energii i wigoru pani Ania. Od listopada naszymi „Liskami” będzie opiekowała się również  pani Rosita.

 

Dzieci z chęcią i uśmiechem na buziach i  uczęszczają co  dnia do przedszkola. Tworzą grupę  żywą i aktywną, są ciekawe świata. Lubią uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach , co sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności. Podczas zabaw swobodnych dziewczynki wybierają zabawy plastyczne (rysowanie ,kolorowanie, wycinanie, klejenie), natomiast chłopaki preferują zabawy konstrukcyjne, wykorzystując do nich różnego rodzaju klocki.

 Podczas sprzyjających warunków atmosferycznych przedszkolaki uwielbiają spędzać czas w naszym dużym  ogrodzie przedszkolnym i korzystać ze sprzętu terenowego oraz chodzić na spacery po najbliższej okolicy, w czasie których mogą podziwiać piękne, malownicze widoki Jaworza.

Jesteśmy już rok starsi i czekają nas nowe wyzwania. Poprzez zabawę powoli będziemy wkraczać w świat liter i liczb. Więc dzieciaki do dzieła!!!received 1064261248278175 1