na zdjęciu grupa Wiewórek

 

Grupa „Wiewiórek” w tym roku szkolnym liczy 18 dzieci (8 dziewczynek i 10 chłopaków), którymi codziennie opiekuje się pani Kasia, a dzielnie  pomaga jej każdego dnia pełna energii i wigoru pani Ola. Dzieci z chęcią i uśmiechem na buziach i  uczęszczają co  dnia do przedszkola. Tworzą grupę  żywą i aktywną, są ciekawe świata. Lubią uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach , co sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności. Podczas zabaw swobodnych dziewczynki wybierają zabawy plastyczne (rysowanie ,kolorowanie, wycinanie, klejenie), natomiast chłopaki preferują zabawy konstrukcyjne, wykorzystując do nich różnego rodzaju klocki. Podczas sprzyjających warunków atmosferycznych uwielbiają spędzać czas w naszym dużym  ogrodzie przedszkolnym i korzystać ze sprzętu terenowego oraz chodzić na spacery po najbliższej okolicy, w czasie których mogą podziwiać piękne, malownicze widoki Jaworza.

Jesteśmy już rok starsi i czekają nas nowe wyzwania. Poprzez zabawę powoli będziemy wkraczać w świat liter i liczb. Więc dzieciaki do dzieła!!!