Nadszedł dla nas bardzo trudny czas. Narzucone ograniczenia spowodowane rozprzestrzenianiem się groźnego wirusa, dezorganizują nasze życie. Jest nam, ludziom dorosłym bardzo ciężko, ale jeszcze bardziej narzucone rygory izolacji odczuwają nasze dzieci. Brak kontaktu z grupą rówieśniczą, chyba naszym podopiecznym najbardziej doskwiera.

Pomimo tych przeciwności, z relacji rodziców przekazywanych drogą elektroniczną, dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Jaworzu, mają się świetnie. Są uśmiechnięte, pełne energii i wigoru, co widać w przysyłanych przez rodziców zdjęciach. Przedszkolaki pod czujnym okiem swoich opiekunów, chętnie wykonują powierzane przez nauczycieli do realizacji zadania. Z informacji przekazywanych przez rodziców, dzieci są również pomocne podczas codziennych, rutynowych domowych obowiązków. Brawo!

Antosia Sz. gr IV

Mimo ograniczeń z jakimi musimy się zmagać w codziennym życiu, w naszym przedszkolu nadal nie brakuje pomysłów nauczycielom na ciekawe zajęcia. W poszczególnych grupach, zorganizowano zgodnie z kalendarzem uroczystości przedszkolnych „ Święto Flagi” oraz „Dzień Ziemi”. Wszystko przy współudziale naszych rodziców. Ogłoszono także konkurs ekologiczny pt.: „Dbamy o Ziemię”. Rodzice przysyłali ciekawe i piękne prace dzieci. Komisja konkursowa miała ogromny dylemat, który z powstałych wytworów jest najbardziej oryginalny, a zarazem najpiękniejszy. Pomimo burzliwej debaty komisji, rozstrzygnięto jednogłośnie, że zwycięstwo należy do Łucia i Beniamin A./ Grupa III i V/ 

Gratulujemy!!!

 

Nauczycielka: Katarzyna Dwornik- Rychta

 

I Miejsce Łucia i Beniamin A./ Grupa III i V/

II miejsce : Kamila G/ Grupa III/

III miejsce : Antonina Sz./ grupa IV/