„Od najmłodszego do starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”- tak brzmiał okrzyk grupowy w tym ważnym dniu, który był niezapomnianym czasem zabaw, konkursów,  piosenek i muzyki.

W dniu 20 września w naszej grupie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci śpiewały ulubione piosenki, brały udział w zabawach dydaktycznych, tańczyły do ulubionej muzyki oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych  z wykorzystaniem balonów oraz kolorowej chusty animacyjnej.

Ten dzień przyniósł naszym przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie tego pełnego emocji święta „Smerfy” udały się do „kina Przedszkolaka.” gdzie oglądając seans bajkowy mogły chrupać smaczny popcorn.

Dzieci otrzymały także  „Medal Przedszkolaka” i słodką niespodziankę.