28 października zorganizowaliśmy sobie DZIEŃ DYNI. W tym dniu ubraliśmy się w kolorach dyni i założyliśmy dyniowe czapeczki.

Zabawę zaczęliśmy od wesołych tańców przy muzyce, a potem układaliśmy dyniowe puzzle, porównywaliśmy zgromadzone dynie. Dynie były różnej wielkości, różnego koloru i kształtu. Zobaczyliśmy co dynia  ma w środku. Dynie oprócz wartości kulinarnych , można wykorzystać do wesołej zabawy. Podawaliśmy dynie różnej wielkości w kole , w rytm muzyki. Dynie posłużyły nam za kule do zbijania kręgli oraz do biegania slalomem. Dynia to zdrowe warzywo, dlatego wszyscy chętnie degustowali pestki dyniowe. Na koniec naszego dyniowego święta wykonaliśmy śmieszne , papierowe dynie.

Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Grupa Smerfy
Dzień dyni
Grupa Smerfy
Previous Next Play Pause