8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet - Dzień Dziewczynek . W tym dniu dziewczynki  zostały księżniczkami. Na głowy ubrały kolorowe korony i panowały przez cały dzień.

Nasi panowie zaprosili dziewczynki do wspólnej zabawy tanecznej. Później dziewczynki musiały wykazać się zręcznością. W kolejnych konkurencjach zwinnie przeciągały się przez szarfy, chodziły z gracją jak modelki z krążkami na głowie, szybkością i sprytem bawiły się w krzesełka i wybuchającą piłkę oraz zwijając sznurki. Chłopaki mocno im kibicowali. Na zakończenie każda dziewczynka otrzymała Dyplom Księżniczki, drobny upominek . Chłopaki też pamiętali o dziewczynkach, wręczając im wiosenne tulipany i słodkości.

grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
grupa smerfy
Dzień kobiet
grupa smerfy
Previous Next Play Pause