Bal Karnawałowy to miła tradycja przepełniona muzyką i wspaniałą zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe.

Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów, czy strażaków, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Nasze przedszkolaki  świetnie bawiły się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok