Tuż przed świętem Trzech Króli, w naszej grupie odbyły się jasełka bożonarodzeniowe, na które zostali zaproszeni rodzice przedszkolaków.

Na wstępie Pani Dyrektor przywitała gości, złożyła noworoczne życzenia   i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia, które zostało przygotowanie pod okiem swoich pań.

Przedszkolaki  z ogromnym zaangażowaniem ogrywały przydzielone im role, przedstawiając historię narodzin Dzieciątka Jezus. Zarówno piękne stroje, świąteczna scenografia oraz odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, nadała temu wyjątkowemu spotkaniu magiczny klimat.

Po  przedstawieniu  dzieci złożyły swoim rodzicom noworoczne życzenia, a za profesjonalny  występ mali aktorzy otrzymali od swoich pań słodki poczęstunek.

Korzystając z okazji, panie wychowawczynie w imieniu przedszkolaków, podziękowały Pani Magdalenie i Panu Damianowi, rodzicom przedszkolaka  z naszej grupy, za zorganizowanie ciekawych zajęć cukierniczych, na których dzieci dekorowały świąteczne pierniczki.