13 stycznia dzieci z grupy „Żabki”, jeszcze raz zaprezentowały przedstawienie jasełkowe swoim najbliższym, ale tym razem swoim Babciom          i Dziadkom z okazji zbliżającego Ich święta.

Mali aktorzy, za sprawą swoich umiejętności scenicznych, przenieśli wszystkich zaproszonych gości w czas świąt Bożego Narodzenia. Babcie   i Dziadkowie po obejrzeniu przedstawienia,  z dumą na twarzy nagrodzili wnuki gromkimi brawami. Kończąc swój występ, dzieci złożyły gościom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Następnie odbył się słodki poczęstunek, na który rodzice upiekli przepyszne ciasta.

Nasze przedszkolaki, z miłości do swoich Dziadków przygotowały  jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie zaprosiły do tańca „Belgijka”. Babcie i Dziadkowie, jak zawodowi tancerze przepięknie zatańczyli ten taniec, po czym  wszyscy odważni goście wraz z wnukami bawili się w rytm muzyki do przygotowanych zabaw.

Grupa żabki
Dzień Babci i Dziadka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Babci i Dziadka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Babci i Dziadka
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Babci i Dziadka
Grupa żabki
Previous Next Play Pause