25 . listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku w naszej grupie ten dzień jest obchodzony bardzo szczególnie. W tym roku świętowanie zaczęliśmy od warsztatów bibliotecznych, na których zaprezentowana została literatura, której bohaterami są misie.

Na tych zajęciach dzieci wykonały również  piękne zakładki do książek w kształcie misia.  Natomiast w przedszkolu  nasze „Liski” poznały genezę święta oraz wykonały szereg zadań  matematycznych, rozwiązywały zagadki o znanych bajkowych misiach, ,a także bawiły się do „misiowych” piosenek. Największą atrakcją dnia dla dzieci było przyniesienie swoich ulubionych misiów. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia