2 lutego w „Jedyneczce” odbył się Bal Karnawałowy. Sala grupy „Lisków” zamieniła się na ten czas w dworzec kolejowy z peronami, pociągami i kolorowymi balonami. Dworzec zapełnił się wróżkami, księżniczkami, rycerzami, kowbojami oraz bohaterami z bajek.

Bal otworzył główny zawiadowca -

Pan Sebastian, gratulując dzieciom pomysłów na przebrania oraz życząc wszystkim zgromadzonym dobrej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały salę balową. Tak spędzony wspólnie czas przyniósł dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Każdy na pamiątkę „podróży” otrzymał kolorowy bilet. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bal na dworcu grupa Liski
Bal na dworcu grupa Liski
Bal na dworcu grupa Liski
Bal na dworcu grupa Liski