Dzień 27 października pozostanie na długo w pamięci naszej najmłodszej grupy Pszczółek. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość w ich życiu – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziców a także przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

 
Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Pasowanie na przesdzkolaka, grupa pszcżółki
Pasowanie na przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz zawieszki.