Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków dlatego dzieci z przedszkola wyruszyły  do pobliskiego parku obserwować zmiany, jakie zaszły wraz z nadejściem nowej pory roku – Jesieni. 

Pogoda była wyjątkowo piękna. Nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru. Przedszkolaki bezpośrednio obcowały z przyrodą, rozpoznawały rodzaje drzew po liściach i owocach oraz zbierały jesienne skarby do kosza  w celu wzbogacenia kącika przyrody. Na zakończenie dzieci świetnie się bawił się na świeżym powietrzu. Po powrocie do przedszkola wykonały „Jesienne drzewa”.

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy

Jesienny spacer grupa smerfów
Jesienny spacer

Grupa Smerfy