prezentacja grupy Żabek

Witamy w naszej uroczej Grupie Żabek!

 

          Jesteśmy grupą 5 latków do której uczęszcza 11 chłopców i 7 dziewczynek. Nasze wychowawczynie to Pani Patrycja Kłaptocz oraz Pani Ewa Caban.

O ład i porządek w naszej sali  dba  Pani Ania Moczała. 

Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i ćwiczyć. Jesteśmy już dużymi przedszkolakami i każdy z nas doskonale wie, że oprócz zabawy ważna jest też nauka i to właśnie tutaj zdobywamy nowe, ciekawe wiadomości i umiejętności. Bierzemy udział w różnych uroczystościach, konkursach. Chętnie uczestniczymy w spacerach i wycieczkach. Uczymy się śpiewać piosenki, tańczymy i gramy na instrumentach muzycznych. Tutaj nigdy się nie nudzimy, bo mamy zawsze dużo pomysłów, by razem ciekawie i przyjemnie spędzić czas.

 

Zapraszamy do naszej Żabiej rodzinki!