Grupa Misie

Grupa II „MISIE”  to dzieci czteroletnie, mamy 10 chłopców i 14 dziewczynek.  

W roku szkolnym 2021/2022 nauczycielami prowadzącymi „średniaki” są: pani Ania Rak
i pani Agnieszka Klimczok. O ład i porządek w naszej sali, dba pani Lidzia.

Dzieci chętnie uczestniczą w zabawach dydaktycznych, muzycznych oraz swobodnych. Sprawia im przyjemność wykonywanie prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik oraz praca w grupach. Wykazują zainteresowanie kącikami tematycznymi, które znajdują się w naszej kolorowej sali: kącik lalek, kącik samochodowy, kącik klocków oraz czytelniczy i wiele innych ciekawych miejsc, które odpowiadają zainteresowaniom naszych przedszkolaków. Wiele radości sprawiają im zabawy na przedszkolnym placu zabaw oraz spacery w okolicy przedszkola,  zabawy ruchowe na pobliskim boisku. Po całym dniu pełnym wrażeń, mają możliwość odpocząć słuchając muzyki relaksacyjnej czy posłuchać bajki czytanej przez nauczyciela.