„SMERFY.”

Hej  jeśli chcecie
Zobaczyć Smerfów świat
Przed ekran dziś zapraszamy was.
Komputer włączcie i wygodnie usiądźcie,
zaczynamy dla Was nowy rok w przedszkolu.

smerfy.png

„SMERFY.”-  to grupa pięciolatków.

Wychowawca grupy III to p. Dorota Zboś , a  pomaga nam p. Aneta.

          Grupa liczy 16 dzieci, wśród których jest 11 dziewczynek i 5 chłopców.  Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Naszym celem jest uśmiech, radość i dobre samopoczucie dzieci, a wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wychowawca grupy III to p. Dorota Zboś , a  pomaga nam p. Aneta.

Przedszkole nr1
Grupa Smerfy Prezentacja
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Smerfy Prezentacja
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Smerfy Prezentacja
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Smerfy Prezentacja
Przedszkole nr1
Przedszkole nr1
Grupa Smerfy Prezentacja
Przedszkole nr1
Previous Next Play Pause