Dogoterapia w grupie lisków

8 października w grupie „Liski” odbyły się zajęcia z dogoterapii. Podczas pierwszego spotkania dzieci poznały dwa pieski- Ivet i Abi oraz ich opiekunkę Panią Jolę.

Na początek przedszkolaki dowiedziały się jakich zasad należy przestrzegać podczas zabaw z psami. Następnie chętne dzieci przywitały się z Ivet i Abi, a także nakarmiły pieski „smaczkami”. Później pieski wykonały kilka sztuczek, pokazując swoje umiejętności. Wspólne zabawy z pieskami wywołały mnóstwo pozytywnych emocji. Dzieci były zachwycone spotkaniem. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę Abi i Ivet.

Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Grupa Liski
Dogoterapia
Grupa Liski
Previous Next Play Pause