Jesienne zajęcia

Podczas zajęć o tematyce jesiennej wykonaliśmy pierwszą grupową pracę plastyczną. Było nią jesienne drzewo. Praca sprawiła nam mnóstwo radości, tym bardziej, że za pędzle posłużyły nam nasze dłonie. A jak wszyscy doskonale wiemy „brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci”.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym szczególnym dniu w naszej sali odbyło się Mini Disco- tańczyliśmy układy taneczne dla dzieci m.in. „Boogie Woogie”, „Chocolate”, „Baby Shark”. Skręcaliśmy balonowe pieski, a na koniec każdy z nas otrzymał pamiątkowy medal. Wspólne zabawy umiliły nam czas i pomogły w integracji grupy.

Projekt „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”

We wrześniu rozpoczęliśmy przygodę z Misiem Krzysiem, włączając się do projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Głównym celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa, a także współpraca między przedszkolem i rodzicami. Póki co, miś mieszka na przedszkolnej półce, ale już niedługo wyruszy w podróż do domów swoich ukochanych przedszkolaków, by poznać ich bliżej oraz wysłuchać ciekawych bajek. Zadaniem dziecka będzie zaopiekować się misiem, a zadaniem rodzica poczytać misiowi na dobranoc.