Dzień Postaci z Bajek

5 listopada w naszym Przedszkolu dzieci obchodziły „Dzień Postaci z Bajek”. W tym dniu przedszkolaki z grupy „Liski” wcieliły się role piesków z Psiego Patrolu, które musiały wykonać kilka zdań, aby odnaleźć ukryte w sali niespodzianki.

Zadania wymagały od dzieci przede wszystkim współpracy. Wśród misji do wykonania znalazły się zabawy z chustą animacyjną, konkurencje sportowe, a także muzyczne. Na koniec zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć. Ten dzień sprawił przedszkolakom wiele radości.

Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Grupa Liski
Dzien postaci z bajek
Grupa Liski
Previous Next Play Pause