Pasowanie na przedszkolaka

27 października 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Była to pierwsza tak ważna i wyjątkowa uroczystość w grupie Lisków.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu artystycznego, podczas którego dzieci powiedziały wierszyk oraz zaśpiewały piosenki. Następnie Pani Dyrektor uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz medale, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat spędzonych w przedszkolu.

Grupa Liski
Pasowanie na przedszkolaka
Grupa Liski
Grupa Liski
Pasowanie na przedszkolaka
Grupa Liski
Grupa Liski
Pasowanie na przedszkolaka
Grupa Liski
Grupa Liski
Pasowanie na przedszkolaka
Grupa Liski
Grupa Liski
Pasowanie na przedszkolaka
Grupa Liski
Previous Next Play Pause