Świetowy dzień jabłka

28 września - to był bardzo ciekawy dzień w przedszkolu. Dzieci wszechstronnie poszerzały wiedzę o jabłku. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Tego dnia dzieci rozwiązywały zagadki, oraz uczestniczyły w konkursach.

Dzieci w tym dniu dowiedziały się również o tym jak rośnie jabłoń, zobaczyły na ilustracjach etapy rozwoju jabłka. Była również okazja do kodowania „Metodą 6 klocków”. Kolorowy DZIEŃ JABŁKOWY zaliczamy do bardzo udanych i zachęcamy wszystkich do jedzenia jabłek, bo to źródło zdrowia i witamin.

dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
dzień Jabłka
Previous Next Play Pause