Dzień chłopaka

30 września - w grupie „Kreatywnych Biedronek” świętowaliśmy dzień chłopaka oczywiście na sportowo. Nasi chłopcy uwielbiają zabawy ruchowe i różne ćwiczenia fizyczne. My dziewczynki małe i duże życzyłyśmy im dużo uśmiechu, radości i wspaniałych przyjaciół. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe słodkości dla wszystkich dzieci.

Świetowy dzień jabłka

28 września - to był bardzo ciekawy dzień w przedszkolu. Dzieci wszechstronnie poszerzały wiedzę o jabłku. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Tego dnia dzieci rozwiązywały zagadki, oraz uczestniczyły w konkursach.

Dzień Przedszkolaka

„Od najmłodszego do starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”- tak brzmiał okrzyk grupowy w tym ważnym dniu, który był niezapomnianym czasem zabaw, konkursów, gier, piosenek i muzyki. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy zespołowe oraz quiz związany z wiadomościami  na temat naszego przedszkola. Wszystkie zasłużyły sobie na miano „PRZEDSZKOLAKA NA MEDAL”.

Pierwszy Dzień Jesieni

24 września - Kreatywne Biedronki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. Tego dnia  gościły w sali wszystkie kolory. Organizowane były zabawy ruchowe związane z nową porą roku , a „Jesienne sudoku” pozwoliło podejść do tematu matematycznie.

Dzień kropki

Co roku, 15 września, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, który jest świętem kreatywności, odkrywania swoich mocnych stron, wiary we własne możliwości, odwagi w ich realizacji i- oczywiście- zabawy.  Jak na grupę „KREATYWNYCH BIEDRONEK”  przystało, zabawy w tym dniu uświetniły kropki… biedronek.