29 października 2021r. dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych na terenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaworzu.

Przedszkolaki poznały zasady zachowania się w bibliotece oraz dowiedziały się, że książka może mieć duży wpływ na życie każdego człowieka. Dzieci miały również możliwość oglądania wybranych przez siebie książek, co inspirowało je do ciekawych rozmów. Panie bibliotekarki zachęciły wszystkie dzieci do udziału w projekcie Instytutu Książki: „Mała książka- wiel

Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause

ki człowiek”.