Zbliżający się  koniec jesiennych zbiorów jest dobrą okazją, aby obchodzić DZIEŃ DYNI. Ubrane na pomarańczowo dzieci  z pięknymi okazami dyń sprawiły, że sala zamieniła się niemal w dyniową grządkę.

Dzień rozpoczął się od zaaranżowania przepięknej dekoracji z dyń przyniesionych przez dzieci. Następnie przedszkolaki uczestniczyły w „dyniowych”  zabawach: „Krążąca dynia”, „Dyniowy slalom”, „Slalom z pestkami dyn na tacy”, „Podaj dynię”.  Po zabawach  słuchały opowiadania czytanego przez nauczycielkę: „Franklin i wielka dynia” i wykonały pracę plastyczną, zainspirowaną utworem literackim. Nie zabrakło też dyniowych smakołyków!

Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Dzień dyni
Previous Next Play Pause