Grupa Biedronki w bibliotece

9 grudnia 2021r. kolejny raz dzieci uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez bibliotekę w Jaworzu.  Jakże wielkie było ich zaskoczenie, gdy wśród regałów z książkami  zobaczyły wielkiego bałwana. 

Zabawy na śniegu były tematem opowiadania  przeczytanego przez panią bibliotekarkę.  Ale to nie koniec atrakcji. Czy w  bibliotece możliwa jest bitwa śnieżkami? Okazuje się, że tak.  Wykonane z gazet „śniegowe kule” latały pomiędzy równo ułożonymi na półkach książkami. Tak niecodzienne zachowanie w bibliotece pozwoliło dzieciom intensywniej przeżyć przygody  książkowych bohaterów. Podczas odwiedzin w bibliotece dzieci  z wielkim zainteresowaniem samodzielne wybierały i oglądały książki, ucząc się, jak o nie dbać.

Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
W bibliotece
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause