W dniu 4.02 w naszej grupie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Bal Karnawałowy
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause