22 marca w grupie V obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Wszystkie dzieci, brały udział w akcji poprzez założenie skarpetek w różnych, wesołych kolorach – w paski, w kropki, pstrokate, a najlepiej nie do pary.

Ten spontaniczny, niecodzienny gest miał na celu zamanifestowanie odrębności, z której poczuciem na co dzień zmagają się osoby z Zespołem Downa. Kolorowe skarpetki na naszych stopach były wyrazem radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. W tym dniu przedszkolaki brały również udział w zabawach, dzięki którym doskonaliły umiejętności społeczne oraz emocjonalne.

Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Dzień kolorowej skarpetki
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause