Już od pierwszych dni marca cała grupa przygotowywała się na przyjście wiosny. W naszej sali zrobiło się coraz bardziej radośnie i kolorowo.

Dzieci z grupy V zakładały w domu hodowlę roślin. Przedszkolaki samodzielnie siały nasiona (m.in. rzeżucha, owies, koper, fasola) lub sadziły cebulki. Celem założenia hodowli było zdobycie kolejnego Talentu- Przyrodnika. Dzieci poznały etapy rozwoju, i to czego rośliny potrzebują do wzrostu. Przedszkolaki pamiętają również o tym by sprawdzać wilgotność ziemi w doniczkach i w razie potrzeby samodzielnie podlać rośliny.

Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Talent przyrodnika
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause