W ramach tematu kompleksowego: „Dawniej i dziś”  zainspirowano dzieci do rozmów o życiu codziennym  w dawnych czasach i współcześnie.

Uczestnicząc w zajęciach gospodarskich dzieci poznały zasadę działania niektórych sprzętów stosowanych obecnie w gospodarstwach domowych:  tostera i blendera. Podczas zajęć  szczególną  uwagę zwrócono na na przestrzeganie  zasad bezpieczeństwa oraz higieny. Pod nadzorem nauczycielki przedszkolaki przygotowały tosty z musem brzoskwiniowym. Zanim przystąpiły do  pracy, samodzielnie wykonały czapki kucharskie. Zwieńczeniem zajęć była degustacja przekąski.

Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Grupa Biedronki
Zajęcia gospodarskie
Grupa Biedronki
Previous Next Play Pause