Przedszkole nr 1

W dniu 11 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Międzynarodowy Dzień Drzewa”.  Przedszkolaki w tym dniu wzięły udział w zabawach, których celem było kształtowanie więzi z przyrodą, propagowanie idei ochrony przyrody, uświadomienie dzieciom roli drzew w ekosystemie i życiu człowieka.

Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Grupa Misie
Dzień drzewa
Grupa Misie
Previous Next Play Pause

Dzieci nazywały gatunki drzew, poznały budowę drzewa, obejrzały film edukacyjny: Jak powstaje papier? W sali powstał kącik makulatury, gdzie przedszkolaki wrzucają zużyte, niepotrzebne kartki papieru. Na zakończenie, dzieci wraz z opiekunami  posadziły  w ogrodzie przedszkolnym drzewko iglaste, obiecując  dbać o nie oraz je podlewać.